Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek

10:30 - 22:00

Pátek až sobota

10:30 - 23:00

Neděle

10:30 - 21:00

Contact Information

Vítejte na stránkách Pizzerie Primavera.

Naší pizzerii najdete v historickém centru města Prachatice na Kostelním náměstí č.p. 15. Restaurace je zavedeným podnikem a v roce 2013 oslaví 20 let svého provozu. V nedávné době prošla celkovou rekonstrukcí a modernizací.


Do druhého patra, kde se nachází, Vás vyveze prostorný a moderní výtah. Krásný výhled na kostel a náměstí jenom podtrhne příjemné prostředí nekuřácké restaurace, která přímo vybízí k návštěvě s dětmi. Pro ty nejmenší je připraven dětský koutek, malování atd.


K jídlu Vám připravíme pravou italskou pizzu na mnoho způsobů, pečenou podle originální receptury, velký výběr čerstvých těstovin, salátů a jiných specialit. Pokrmy připravujeme z těch nejlepších surovin, které nám dodávají jak domácí, tak i specializované firmy na italský sortiment. Samozřejmostí je široká nabídka všech možných vín, dobré kávy, alkoholických i nealkoholických koktejlů a plzeňského piva.


O vaše pohodlí a ničím nerušený zážitek z italské gastronomie se postará mladý kolektiv personálu, který je vždy připraven splnit všechna Vaše přání až do našich nejzazších možností. Věříme, že se nám to podaří k vaší plné spokojenosti a zařadíte nás mezi vaše oblíbené podniky.

S přáním dobré chuti, Váš pizza Team.


© 2013 Pizzeria Primavera - Vytvořil Tomáš Stibor a David Klouček.